✅ SEO UYUMLU ÖZGÜN SEMANTİC MAKALE ( Google gözünde en değerli tanıtım yazısıdır.)

  • Semantic Makale Bireysel - Kurumsal - Eticaret web siteleri için kendi anahtar kelimelerinde google'a faydalı olduğunu gösterebilen makale türüdür. 
  • Çok dikkatli şekilde içerik uyumu ve kullanılan cümlelerin yapısına kadar özen gösterilerek hazırlanır

Semantic Makalenin Faydaları Nelerdir ?

Cevap: Web sitenizin anahtar kelimeleri ile alakalı yazılan semantic makale google tarafından faydalı bulunarak sorgulama sonuçlarında daha ön planda gösterilir. Bu da doğal olarak web sitenize hit ve index olarak döner

Semantic Makaleyi Nasıl Yazıyoruz ?

Cevap: Sizden isteyeceğimiz anahtar kelimelerinizle alakalı detaylı analizlerimizle beraber, arama motorlarındaki sorgulamalarda yararlı görülen betimlemeler ve türev kelimeler üzerinden cümle yapısı kullanarak yazıyoruz. Bu da doğal olarak sizin içeriğinizin Google'da rakiplerinizden daha ön planda olmanızı sağlıyor.

 

Semantic Makale Minimum Kaç Kelimeden Oluşur ?
Cevap: Hiçbir web sitesi için net bir kelime sayısı verilemez. Bizim için önemli olan yazılan Semantic Makalenin size fayda sağlamasıdır. Yani 800 kelimelik SEO uyumlu Semantic makale ile 500 kelimelik SEO uyumlu semantic makale arasında çok büyük bir fark yoktur. Önemli olan tek şey Google gözünde iyi bir içerik oluşturabilmektir. Tabiki elimizden geldiğince yüksek miktarda kelime kullanılmış profesyonel makaleler yazıyoruz.


✅ Semantic Makale ile Doğal İndex alarak Google'da kalıcılık sağlayın...

✅ Abartmıyoruz ve cümleleri süslemiyoruz.

Semantic makale içeriği %100 ÖZGÜN - %100 SEO uyumludur. Bu yüzden sorgulama sonuçlarında sizin içeriklerinizin kalıcılığı indexinizin de düzenli olarak artmasını sağlayacaktır.

EMEK VERİYORUZ - UzmanKirala Üyeleri için bizi yakından tanımaları adına 10 TL'den satın almalarına olanak tanıyoruz.


Hizmet Ekstraları

+5 Gün +85 TL
+2 Gün +20 TL
+2 Gün +30 TL
+3 Gün +50 TL

%0
OLUMLU YORUM
0 SİPARİŞ
GÜN İÇİNDE TESLİM
2
BEKLEYEN SİPARİŞLER
0
HİZMETİ SAĞLAYACAK ÜYE


SATICIYA SORU SOR