Merhaba uzmankirala.com'un değerli üyeleri;

 

Paket Çalışma Sürecimiz Şu Şekildedir...

• Web sitenizin içerik - bölgesel analizi ✓✓✓
• %100 Özgün Tanıtım Makaleleri ✓✓
• Yüksek değerli OTORİTER Backlink Çalışmaları ✓✓
• Kaliteli Profil Backlink Çalışmaları ✓✓
• Anahtar Kelime Uyumlu Backlink Çalışmaları ✓✓
• Yerli Edu.tr - Gov.tr Çalışmaları ✓✓
• Yabancı Edu - Gov ( Hediyemiz olacaktır ) ✓✓
• Güçlü Kaliteli Forumlarda Tanıtım ✓✓
• Üst Segment WEB 2.0 Paravan Blog Çalışmaları ( %100 Özgün ) ✓✓
• Premium Blog Çalışmaları ( Her yayında farklı makale kullanılır ) ✓✓


- Uzmankirala sitesi üyelerine özel olarak tanışma paketi olması için bu hizmeti sunuyoruz.


Önemli Not: Yazacağımız makalelelerde hususi olarak kullanılmasını istediğiniz içerikler olursa bunu bizimle çalışma süreci içerisinde gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.

 

1.Soru: Seo paketinizde Toplam Kaç Adet Backlink alıyorsunuz ?

Cevap: Arkadaşlar toplam 8 gün süren çalışma sürecinizde alınacak backlink sayısı web sitenizin anahtar kelime rekabetine bağlı olarak belirlenir. Misal - Örnek verelim "ayakkabı" kelimesine 150 backlink alınabiliyorken, "ayakkabı satın al" kelimesi için 120 backlink alınabilir. Yada "telefon" kelimesine 250 backlink alınabilir, ancak "casus telefon yazılımı" kelimesine kategorik anlamda 175 adet backlink alınabilir. Özetle bu tamamen sektörel rekabet analizinize göre çalışma sürecinde şekillenir.

 


2.Soru: Diğer seo uzmanları alacağı backlink sayısını veriyor, siz neden vermiyorsunuz ?


Cevap: Robot gibi backlink listesi oluşturup , tek kaynak kullanılarak yapılan çalışmalardan size hayr - fayda gelmez arkadaşlar. Her site kendi kategorisiyle uyumlu olmalıdır. Web sitenize fayda sağlamayacak backlinkleri alacaksak bu işi hiç yapmamak daha doğru tercih olurdu...

 

3.Soru: Diğer SEO Paketlerinden Farkı Nedir ?

 

  • • Paket çalışmalarımızda kullanılan backlink kaynakları tamamen sizin sektörünüzle alakalı olacaktır. Yani kurumsal / Eticaret bir siteniz varsa, bizimle çalışmak istediğinizde sizin web siteniz için imleme - dizin gibi gereksiz linkler alamayız. Bunun yerine kurumsal nitelikteki platformları kullanırız. Ya da bireysel bir web sitesiyse bu siteye kurumsal sitelerden backlinkler alamayız. Tamamen sizin kategorinize göre davranmakla yükümlüyüz. 

 

  • ÖNEMLİ diğer husus ise alınan backlinklerin kalıcılığıdır. Bugüne kadar birçok kişinin alınan backlinklerin silinmesinden şikayetçi olduğunu biliyoruz. Arkadaşlar aldığımız backlinkler kalıcı ve kalitelidir. Kaynağını bilmediğimiz veya güven vermeyen web sitelerini backlink almak için kullanmıyoruz.

 

  • • Size çalışma sürecinde paket çalışması dışında birçok süpriz yapıyoruz. Ünlü sosyal medya firmalarının kullandığı paylaşım taktiklerinden tutunda, web sitenizdeki hatalar vs..Güzel bir hediye değil mi ? güzel tabiki kabul edin :)

 

 

4.Soru: Verdiğiniz hizmetin içeriğine göre Paket Fiyatlarınız biraz ucuz değil mi ?

Cevap:  Uzmankirala.com üyeleri ve müşterilerine tanıtım amacıyla kısa bir süre cüzzi ücretlerle çalışmak zorundayız. Daha yüksek ücretlerle başlarsak kendimizi geniş kitlelere duyuramayabiliriz. Zamanla gelen taleplerin - memnuniyet dolu yorumların artmasıyla ücretlendirmeler güncellenecektir.

 

 

5.Soru: Neden SEO Paketimizi Değerlendirmelisiniz ?

 

  1. 1. Backlinkler web sitenizin kendi kategorisine göre belirlenir ve tek bir kaynaktan link alımı yapılamaz. Yani her site için farklı kaynaklar kullanıyoruz. Bu yöntemi içerik araştırması ve anahtar kelimenize ait rakiplerinizin aldığı backlinkler üzerinden hareket ediliyor. Yani sektörünüze - web sitenizin içeriğine uygun yerlerden backlink alıyoruz

 

  1. 2. Çalışma başından sonuna kadar %100 manuel olarak yapılmakta, hiçbir program vs...kullanılmamaktadır. Google'a göre organik ve etkili olan, emek verilerek yapılan bir çalışma sergiliyoruz. Esasen www.seoamo.net web sitemizde yüksek ücretlendirmelerle çalışma yapıyoruz ancak uzmankirala.com'da ayrıcalıklı olmak ve tanınmak adına sizlere böyle bir fırsat sunmak istiyoruz. Bu yüzden değerlendirmenizi öneriyoruz.

 

  1. 3. Web sitenize kendi sitemiz gibi değer verdiğimizi, çalışma sürecinde ekstra hediyeler ve bilgi paylaşımları ile işimize duyduğumuz saygıyı hissedeceksiniz.

 

Eğer siz de kendi web sitenize değer veriyorsanız, bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.


Hizmet Ekstraları

+100 TL
+0 Gün +10 TL
+1 Gün +40 TL
+1 Gün +10 TL
+2 Gün +100 TL
+1 Gün +20 TL
+1 Gün +30 TL
+1 Gün +40 TL
+1 Gün +50 TL

%0
OLUMLU YORUM
1 SİPARİŞ
GÜN İÇİNDE TESLİM
8
BEKLEYEN SİPARİŞLER
0
HİZMETİ SAĞLAYACAK ÜYE


SATICIYA SORU SOR