5.000 Ziyaretçi Kontürü = 19 TL

10.000 Ziyaretçi Kontürü = 29 TL

50.000 Ziyaretçi Kontürü = 49 TL

100.000 Ziyaretçi Kontürü = 69 TL

 

 

 •  Ziyaretçi Sistemine; size verilecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yapabileceksiniz.
 •  Ziyaretçi  Sistemi, kontür yöntemi ile çalışmaktadır. Bu kontürleri istediğiniz siteleriniz için kullanabilirsiniz. Kontür ilavesi için iletişime geçip fiyatlandırma ile ödemenizi yaparak hesabına kontürleri ekleyebilirsiniz.
 •  19 TL kapsamındaki kampanyamızda 5.000 adet ziyaretçi kontürü yüklenmiş olur.
 •  Ziyaretçi Sisteminde; Organik Arama ve Sosyal Medya yönlendirmeleri ile sitenize giriş yapılmış olarak gösterebilirsiniz.
 •  Organik Arama yönlendirmeleri için organik arama kelimenizi belirleyebilirsiniz.
 •  Göndereceğiniz ziyaretçi botlarını sıralamaya koyarak; her 15 dakikada 1 kere belirlediğiniz adet kadar gönderimini sağlayabilirsiniz.
 •  Ziyaretçi Botu, yurtiçi (tüm türkiye) lokasyonunu baz alarak farklı illerden giriş yapılmış olarak gösterir. Ve böylece tek bir lokasyondan ziyaret edilmemiş olur ve seo'da etkisi artar.
 •  Ziyaret ettireceğiniz 1.Linki belirleyebilir ve daha sonra aynı ziyaretçi botu siteden çıkmadan 2.Link adresinize giriş yaparak sitede gezinmiş havası verebilirsiniz.

 

Not : Tüm bu işlemleri Google Analytics üzerinden anlık ve günlük raporlar halinde görebilirsiniz.

Diğer ziyaretçi botları gibi sitenize zararlar vermez, kararınca ve düzgün kullanıldığı sürece, sistem tamamen web siteniz için vazgeçilmez bir nimet haline gelecektir ve siteleriniz için bolca kontür satın almak isteyeceksiniz :)

 


Google Analytics'te gerçek hesap üzerinden alınan ekran görüntülerini yukarıda bulabilirsiniz :)

Organik Aramaların tamamı "google.com.tr" baz alınarak organik arama kelimesi tarafınızdan belirlenerek istediğiniz bir adrese giriş yaptırılmaktadır.

Örn : "halı yıkama" kelimesinden "siteadi.com/hali-yikama" adresinize "google.com.tr"üzerinden sayfa title'ı "Halı Yıkama İstanbul" olarak 5 ziyaretçi ulaşmıştır.

Sosyal Medya'dan referans alınarak gelen ziyaretçiler için ise; Facebook, Twitter ve İnstagram adreslerimiz bulunuyor. Bu adreslerden yönlendirme yapılarak yada linke tıklanılmış gibi gelen ziyaretçiler oluyor. (İlan fotoğraflarında, ekran görüntüsünü görebilirsiniz.) 

Gelen ziyaretçilerin, 1.linkinize girdikten sonra tanımladığınız 2.link adresinizi ziyaret ederek aynı kullanıcı sitede gezmiş havası verilmesi için sipariş aşamasında söyleyeceğiniz 2.link url ve title sizin için önemlidir.

Gelen ziyaretçilerin anlık olarak takibini, Google Analytics üzerinden "Gerçek Zamanlı" bölümünden ulaşabilirsiniz. Gün sonunda ise "Kitle -> Genel Bakış" sayfasından ziyaretçilerinizin raporunu çekebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizin tamamı gün içerisinde periyodik olarak bölünerek parçalar halinde gelmektedir. Tüm ziyaretçiler sitenize bir anda giriş yapmadıkları için herhangi bir filtrelemeye veya illegal tespite yakalanmıyorlar.

 


Daha fazla ziyaretçi sayısı için lütfen iletişime geçip fiyat sorunuz.


Hizmet Ekstraları

+0 Gün +10 TL
+0 Gün +50 TL
+0 Gün +30 TL

ALICI YORUMLARI
 • 2
 • 0

 • bezginbekir 4 ay önce
  Kredi yüklendi ve kullanmaya başladım. Teşekkürler.
 • kenan1981 4 ay önce
  teşekkür ederim gayet başarılı.

%100
OLUMLU YORUM
3 SİPARİŞ
GÜN İÇİNDE TESLİM
1
BEKLEYEN SİPARİŞLER
0
HİZMETİ SAĞLAYACAK ÜYE


SATICIYA SORU SOR