Logonuz için, yukarıdaki örnekte olduğu gibi dikkat çekici ve profesyonel bir intro arıyorsanız izlediğiniz gibi bir introya 10 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz de istediğiniz 2 adet kelimeyi yine örnekte gösterildiği gibi 2 farklı versiyondan seçtiğiniz 1 tanesine göre hazırlayabiliriz. Sipariş verdikten sonra ister logonuzu gönderin isterseniz de 2 adet kelimeyi yazın siparişinizi hazırlayalım.

Videoda gösterildiği gibi 3 adet daha farklı stilde efekt daha bulunmaktadır. Sipariş aşamasında ''Soğuk Mavi''  - ''Kirli Yüzey'' veya ''Issız Çöl'' isimli stillerden biriyle bir çalışma istiyorsanız bunu belirtmeniz gerekli. Belirtilmediği durumda ilk videodaki gibi ''Sade'' bir stille çalışmanız yollanır.

Video Bilgileri:

Logo İntro Süresi:10 Saniye

Kelimeli İntro Süresi: 13 Saniye

Kalite: HD 1080p

Sipariş Verdikten Sonra:

  • Logonuz için intro yaptıracaksanız, logonuzu ve web adresinizi göndermeniz gerekmektedir.
  • 2 adet kelimeden oluşacak bir intro yaptırmak istiyorsanız, 2 adet kelimenizi ve kaç numaralı versiyonu istediğinizi yazmanız gerekmektedir.
  • Hangi stil ile çalışmanızın hazırlanmasını istediğinizi belirtmeniz gereklidir.

Örnek Bir Sipariş Bilgilendirmesi:
Logom için ''Issız Çöl'' isimli stil ile hazırlanmasını istediğim bir intro istiyorum. web site adresim www.siteadresi.com

veya

''Soğuk Mavi'' stili ile ''Çok Yakında'' ve ''Tüm Türkiye'de Hizmetinizdeyiz'' kelimelerinden oluşan bir video hazırlanmasını istiyorum.

SATINAL (10 TL)
ALICI YORUMLARI
  • 1
  • 0


%100
OLUMLU YORUM
1 SİPARİŞ
GÜN İÇİNDE TESLİM
4
BEKLEYEN SİPARİŞLER
0
HİZMETİ SAĞLAYACAK ÜYE


SATICIYA SORU SOR

ÜRÜNLE İLGİLİ ETİKETLER