Günümüzde kurumsal firmalar için Web Siteleri, en önemli imaj unsuru haline gelmiştir. Müşterilerin web sitelerini ziyaretleri esnasında yaşadıkları sıkıntılar, firmalara maddi kayıt olarak dönmektedir. Bu nedenle bir firmanın web sitesi olabildiğince hızlı ve akıcı şekilde çalışmalıdır. Yine aynı şekilde, Google gibi arama motorlarının SEO açısından en önemli kriterlerinden biri de sitenin hızıdır. SEO’ya ne kadar para harcanırsa harcansın, siteniz yavaş ise, sonuçlarda önde görünme olasılığınız yoktur.

Web Sunucularınızda yaşadığınız her türlü kaynak tüketim problemi ilgili firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sunucularınızda yaşadığınız tüm kaynak tüketim ve hız problemleri için gereken tüm çalışmalar tarafımızdan özenle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede web sitelerinizin yavaş açılması ve GTMetrix gibi Google ın SEO açısından önemsediği puan sistemlerindeki düşük skorlar gibi problemleriniz çözüme ulaşmaktadır.

Sunucunuzda kurulu olan işletim sisteminden bağımsız, tüm Linux dağıtımlarına hizmet verilmektedir. Ayrıca kullandığınız panelden bağımsız olarak, her altyapıya uygun sorun çözülmektedir.

Apache
LiteSpeed
Nginx
Php-Fpm
Mysql
vb. altyapılarda çalışıyor iseniz tarafımızdan destek talep edebilirsiniz. Yine panel olarak

Cpanel
Plesk
VestaCP
DirectAdmin
MaestroPanel
CWP ( Centos Web Panel) vb.
diğer tüm paneller ile ilgili işlem yapmaktayız.

Sunucunuzda gerekli incelemeler tarafımızca titizlikle yapılmakta olup, sunucunuzda yapılması gereken değişiklikler ve yüklenilmesi gereken yazılımlar belirlenip, tarafınıza eksiksiz şekilde teslim edilmektir.

Sunucu temelli çalışan her türlü “Cache” yazılımları konusunda yine tarafımızdan destek alabilirsiniz. Kurduğumuz Cache yazılımlarından bazıları;

Opcache
Memcached
Varnish Cache
XCache
EAccelerator vb.
yazılımlardır. Yine isteğe bağlı durumda farklı özel yazılım kurulumları da tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca tüm sıfırdan kurulum, konfigurasyon, sunucu temizliği, virüs taraması vb. işlemler için de tarafımızdan destek alabilirsiniz.

Deneyim Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri ile, sunucunuz emin ellerde, tam verimle çalışır.


Hizmet Ekstraları

+0 Gün +1500 TL
+0 Gün +1500 TL
+0 Gün +500 TL
+0 Gün +250 TL
+0 Gün +750 TL

%0
OLUMLU YORUM
0 SİPARİŞ
GÜN İÇİNDE TESLİM
1
BEKLEYEN SİPARİŞLER
0
HİZMETİ SAĞLAYACAK ÜYE


SATICIYA SORU SOR